Вироби з граніту

Наша компанія Granit stone вже 15 років на ринку виробництва виробів з граніту.

Ми пропонуємо широкий асортимент гранітних виробів. Наша продукція – це вироби з натурального каменю для внутрішньої і зовнішньої обробки, а також вироби для дорожнього благоустрою.

ПРОПОНУЄМО ПАРТНЕРСТВО!

Granite Stone відкрита для співпраці з компаніями з країн СНД. Поставляємо плитку, сляби, деталі для пам’ятників, бруківку, бордюри та інше оптовими партіями.

Звертайтеся в особисті повідомлення, Viber / WhatsApp: +38 (050) 410-18-18, або на електронну пошту grand.pp@bk.ru

Будемо раді бути вашими партнерами

Окантовка станок

Індивідуальний дизайн

Виготовлення гранітних виробів за індивідуальними ескізами. Вислухаємо вся побажання клієнта.

Висока якість

Висока якість нашої продукції і виробів з натурального каменю гарантують тільки кращі породи каменю і високотехнологічне обладнання.

Працюємо по Україні

Всі замовлення прийматися і відправляються в будь-який куточок нашої країни. Якщо ви не можете вивезти замовлення ми вам допоможемо!
0

реалізованих проектів

0

пам'ятників виготовлено

0

щасливих клієнтів

0

постачальників каменю

Виробництво і продаж гранітних і мармурових виробів в Коростишеві, Житомирі

Природа подарувала людині цінний і один з найдавніших матеріалів – природний камінь. У всі часи вироби з натурального каменю цінувалися дуже високо завдяки своїй високій красі і практичності. Натуральний граніт і мармур – це вдале поєднання естетики і якості.

 

Натуральний камінь – якість, дароване природою

Вироби з граніту і мармуру – це якість, гарантоване природою і доведене до досконалості людиною. Властивості таких порід як мармур і граніт дійсно непорівнянні ні з одним штучним матеріалом. Міцні та надійні, вони слабо піддаються механічним впливам і їх складно пошкодити. До того ж, вироби з граніту або мармуру прості і невибагливі в догляді. Ще однією перевагою граніту і мармуру можна вважати стійкість як до гранично низьким, так і високих температур, а також критичним перепадів температур. Крім того, граніт і мармур без перебільшення вічні і практично не змінюють свій зовнішній вигляд через довгі роки. Холод, спека, дощ, сніг або час не зможуть зіпсувати виріб з граніту або мармуру. Наочним прикладом служать палаци, храми, меморіальні комплекси та інші монументальні споруди в різних куточках світу, які збереглися до наших днів і не втратили первісного величі саме завдяки граніту і мармуру.

 

Де використовується граніт і мармур?

Сьогодні граніт широко використовується у зовнішній і зовнішній обробці (плитка, сходи, підвіконня, стільниці, каміни, балясини і перила, і ін.), Для дорожнього благоустрою (бруківка, бордюри, огорожі, брекчия), ритуальних виробів (одиночні і подвійні пам’ятники, пам’ятні комплекси та ін.) і багато чого іншого. Сфери використання граніту дійсно широкі, завдяки відмінним властивостям цього матеріалу. Інший же цінний камінь – мармур вважається по-справжньому елітним і вишуканим матеріалом, який стане розкішним прикрасою Вашого будинку.

 

Унікальні вироби з мармуру та граніту

Такий натуральний матеріал як камінь відкриває широкі можливості для творчості і створення неповторних виробів внутрішньої і зовнішньої обробки вашого будинку або саду, меблів, елементів декору, а також різних ритуальних виробів. Природна забарвлення каменю створює виняткові відтінки, візерунки і фактури, завдяки чому, кожний виріб з цього природного мінералу – єдине і неповторне в своєму роді. Натуральний граніт і мармур здавна активно використовуються в будівництві і декоруванні. Вироби з мармуру чи граніту прикрасять будь-який інтер’єр і доповнять будь-яку сучасну або класичну дизайнерську концепцію.

 

Granit Stone – поєднання досвіду і майстерності роботи з каменем

Виробництво гранітних виробів та виробів з мармуру – складний і трудомісткий процес. Крім якісної сировини, з яким ми працюємо, камінь повинен пройти ще й інші етапи обробки, від майстерності виконання яких залежатиме якість і зовнішній вигляд готового виробу. Не варто забувати і про те, що створення виробів з каменю вимагає також творчого підходу і художнього смаку. Все це – основа роботи нашої компанії, що гарантує виключно високий результат.