Гранітна брекчія від виробника в Житомирі, Коростишеві та Україні

Вироби з натурального каменю здавна цінувалися за елегантний зовнішній вигляд і довговічність. По-справжньому вишукані вироби з граніту або мармуру здатні створити у Вас в будинку атмосферу благополуччя і процвітання. З іншого боку, натуральний камінь не завжди має на увазі високу вартість готового виробу. Останнім часом, на будівельному ринку широкою популярністю користується гранітна брекчія, як економічна альтернатива плитці з натурального каменю.

Де використовується плитка-брекчия?

Справжній економ варіант у виборі облицювання з натурального граніту або мармуру – брекчия. Гранітна або мармурова брекчия – це плитка неправильної, довільної форми, яка найчастіше виходить з обрізків плитки натурального каменю. Як і будь-який інший облицювальний матеріал, брекчия з натурального каменю використовується для внутрішньої і зовнішньої облицювання, мощення дорожніх покриттів, створення підлогових покриттів.

Гранітна та мармурова брекчия – вигідно і надійно

 

Не варто сприймати брекчию, як відходи, адже брекчия з натурального каменю має такі ж властивості, що й сам камінь. Гранітна плитка довільної форми нічим не поступається за якістю облицювальних матеріалів правильної геометричної форми. Як і сам граніт, гранітна брекчія має відмінні характеристики міцності, термостійкості і вологостійкості. Всі ці якості дуже цінні, якщо мова йде про мощенні дорожнього покриття, яке щодня піддається механічним і погодних випробувань. Крім того, як і будь-який гранітне покриття, брекчию дуже просто мити і чистити. Гранітна брекчія не складна в догляді, з неї однаково просто зчищати і сніг взимку, і опале листя восени. За брекчии зручно і ходити, і їздити на авто.

Брекчия, як облицювальний матеріал, має різну товщину, а також різні види лицьовій поверхні: полірована і термооброблена брекчия, брекчия пиляна і шліфована. Залежно від застосування брекчии, Ви можете вибрати товщину, характер поверхні, а також забарвлення брекчии.

Гранітна брекчія для будь-яких дизайнерських рішень

Хаос здатний народжувати прекрасне, так і плитка-брекчия своєї неправильною формою може надихнути майстра на щось зовсім унікальне. Неправильна форма брекчии дозволяє дизайнеру дати волю фантазії сповна. Укладальник вправі компонувати таку геометрично довільну плитку на свій смак, керуючись власним баченням композиції. Крім того, укладаючи брекчию, можна і грати з відтінками граніти, створюючи цікаві контрасти і оригінальні переходи. Гранітну або мармурову брекчию часто використовують для оформлення альпійських доріжок, вона органічно вписується в природний ландшафт. Економічний і естетичний вибір – брекчия гранітна. Фото брекчии з різних видів граніту Ви знайдете в наших каталогах.

Granit Stone – якісна і доступна брекчия гранітна

Ціна (Київ та інші міста України) на якісну гранітну і мармурову брекчию на Granit Stone варта Вашої уваги. У нашому асортименті є брекчия з натурального каменю оптимальної ширини і першокласної якості.