Гранітна бруківка, колота, пиляна від виробника

Одним з найпопулярніших і практичних способів дорожнього благоустрою вважається бруківка. Ще в далекому середньовіччі кам’яної бруківкою мостили вулички, багато з яких збереглися і до сьогодні. Купити бруківку з граніту і ефектно оформити територію навколо свого будинку – це данина надійним багатовіковим традиціям.

Гранітна бруківка – практичне покриття у Вас під ногами

Гранітна бруківка завоювала широку популярність в будівництві, в тому числі, і завдяки відносній простоті її укладання. Гранітну бруківку використовують для мощення стежок, алей, доріжок на території приватних будинків, а також на міських вулицях або на ділянках перед розважальними або гастрономічними закладами. Така популярність гранітної бруківки викликана ще й практичністю самого граніту, як облицювальний матеріал. З усіх виробів з граніту одним з найпопулярніших вважається бруківка тротуарна. Ціна, практичність, а також довговічність такої бруківки Вас неодмінно задовольнить.

Довговічна і надійна гранітна бруківка

Неспроста до граніту часто застосовується слово довговічний, адже вироби з цього матеріалу можуть прослужити значний час, за умови грамотної обробки. Гранітна бруківка, купити яку можна на Granit Stone, відповідає всім вимогам якості та буде радувати погляд багато років. Граніт зобов’язаний своїми відмінними властивостями природі: високий рівень вологостійкості, термостійкості (як низькі, так і високі температури) і зносостійкості. Таку характеристику гранітної бруківки як міцність складно переоцінити. Покриття з гранітної бруківки розраховане на те, що безліч разів за день по ньому будуть ходити і піддавати іншим механічних випробувань, тому важливо, щоб покриття не зносилося, не ушкодилося.

Виробництво гранітної бруківки

Гранітна бруківка, ціна на яку формується залежно від виду каменю, якості і способу його обробки, має наскільки видів: колота, пиляна і пилено-колота бруківка. Будь-яка гранітна бруківка має форму куба, далі, в залежності від обробки, кубічна основа змінює геометрію за певними сторона. Колота бруківка обтісується з усіх шести сторін, пилено-колота бруківка обпилюють з чотирьох сторін і обколюють з двох (фасадна і тильна сторони), саму рівну геометрію має пиляна бруківка, яка отримує обпіліть з усіх шести сторін. Перші два види бруківки часто називають «під старовину», оскільки мощення такою бруківкою створює ефект старовинної вулички. Також, бруківка має стандартну лінійку розмірів, так що Ви завжди зможете підібрати не тільки відповідну поверхню бруківки, а й оптимальний розмір.

Ефектна бруківка з натурального каменю

Естетика натурального каменю за всю історію будівництва ніколи не ставилася під сумнів. Граніт в усі часи широко використовувався в будівництві. Унікальна кольорова гамма, візерунок – немов палітра самої природи. Якщо Ви зважилися купити бруківку гранітну, то завжди зможете вибрати відповідний відтінок каменю, щоб він гармоніював з навколишнім ландшафтом. Наприклад, для створення архаїчної атмосфери старовинної міської вулички або доріжки біля будинку відмінно підійде бруківка гранітна колота. Ціна на гранітну бруківку крику виправдана її стриманим і одночасно затишним зовнішнім виглядом, який доповнить будь-який міський або рустикальний пейзаж. Крім розміру, поверхні і кольору самого каменю, гранітну бруківку можна мостити не тільки класично, але і у вигляді малюнка: віяло, хвиля, радіальна укладання та інші схеми розкладки. Спосіб укладання гранітної бруківки – ще одна можливість надати ландшафту унікальності.

Granit Stone – гранітна бруківка від виробника

Де вигідно купити бруківку? Ціна на якісну гранітну бруківку, в порівнянні з іншими варіантами дорожнього покриття з натурального каменю, не висока. Якщо Ви шукайте надійний і довговічний матеріал для мощення дорожнього покриття біля будинку або офісу, відмінний вибір – гранітна бруківка. Ціна від виробника – гарантія доступності у випадку з компанією Granit Stone.