Фонтани і чаші

Такі вироби як чаші з граніту є декоративним елементом, який бездоганно впишеться практично в будь-якому інтер’єрі. Також їх досить часто встановлюють для оформлення парків, скверів або у дворах приватних будинків і маєтків. Чаші для висадки квітів, виготовлені з граніту, як власне і гранітні фонтани, відрізняються підвищеною міцністю і довговічністю, їм не страшні перепади температур, висока вологість або спекотна спека. Вони не вимагають ніякого спеціального догляду і зберігають свій первозданний вигляд десятками років. Ось власне основні причини, за якими чаші і фонтани роблять саме з граніту або мармуру.

Гранітні та мармурові фонтани, що були замовлені саме у нас, будуть виготовлені на нашому власному виробництві, завдяки чому ви маєте можливість істотно заощадити на посередницьких послугах. Та й терміни з моменту оформлення замовлення і до моменту доставки готового виробу на сторінці значно скоротяться. Також варто звернути увагу і на те, що працюючи безпосередньо з виробником, тобто з нами, автоматично відпадає ймовірність того, що чаші з граніту будуть не такими, як ви хотіли. Ситуація «зіпсованого телефону», яка часто зустрічається при роботі через посередника, відпадає сама собою.

Багаторічний досвід роботи з такими породами каменю як граніт і мармур, дозволяє нам вкладати в процес виготовлення весь свій творчий потенціал. Наші майстри і дизайнери активно стежать за новими тенденціями і готові втілити в реальність практично будь-яке дизайнерське рішення. Великий вибір кольорів і відтінків гірських порід дозволяє красиво поєднувати їх між собою для отримання ексклюзивних виробів. При необхідності виготовимо для вас мармурові або гранітні фонтани за індивідуальними кресленнями.

Доступні ціни, професіоналізм майстрів, бездоганна якість матеріалів – ось основні показники, які ми можемо вам гарантувати. Дзвоніть прямо зараз!