Одинарні пам’ятники з граніту

Компанія Granit Stone спеціалізується на виробництві найрізноманітніших виробів з граніту і поодинокі пам’ятники не виняток. Серед продукції ритуального характеру саме одинарні пам’ятники замовляють найчастіше.
Наша майстерня виробляє їх з мармуру або граніту. Встановлюються такі пам’ятники не тільки на одиночних поховань, їх також можна використовувати і у вигляді додаткового елемента на подвійних або загальних могилах.
У нас ви можете замовити виготовлення одинарного пам’ятника стандартного типу або за індивідуальним ескізом. Граніт, який використовується при виробництві, ми видобуваємо на українських кар’єрах, він досить міцний і може відрізнятися по фактурі і кольору.
Для виготовлення пам’ятника ми можемо запропонувати вам на вибір дев’ятнадцять видів каменю, які відрізняються між собою особливим малюнком, видом крихти і, звичайно ж, кольором. Різноманітність відтінків і фактур дозволяє створювати унікальні і неповторні в своєму роді пам’ятники, які будуть виділятися на тлі інших. Гранітна порода каменю – це саме та порода, яка відрізняється своєю довговічністю. Цей камінь не тільки твердий, він ще і не кришиться, стійкий до перепадів температур, не вбирає в себе вологу і дуже податливий під час обробки. На кожен одинарний пам’ятник надається гарантія якості.
Сучасне обладнання і багаторічний досвід роботи дозволяє нашим майстрам виконувати замовлення будь-якої складності. Завдяки чому ви можете замовити у нас одинарний пам’ятник стандартного типу, або той, який буде виготовлений за спеціальним проектом.
Крім виготовлення гранітних виробів ми також пропонуємо своїм замовникам доставку товару по всій території України. А в разі необхідності готові виконати і їх установку.
Додатково до пам’ятника на сторінках нашого сайту ви можете вибрати надгробні плити, огорожі, балясини, квітники, вази, столи та багато іншого.