Гранітні огородження

В нас ви маєте можливість замовити гранітні огородження найрізноманітніших відтінків, видів та форм. Для виготовлення огороджень, в тому числі і стовпчиків ми використовуємо наступні види гранітного каменю: габро; лезниківський граніт; граніт покостовський; капустянський; токівський; лабродит та інші.  Іноді для виготовлення огороджень та стовбців ми поєднуємо декілька видів граніту, для того щоб надати огородженню неповторний вигляд.

Сучасне устаткування дозволяє нам застосовувати різноманітні види зовнішньої обробки каменю. Так наприклад гранітні стовпчики або напівсфери з граніту можна полірувати до блиску, можна шліфувати, сколювати або піддавати термообробці. Кожен з цих видів обробки каменю надаватиме виробу абсолютно різний ефект.

Напівсфери з граніту досить часто використовують як декоративні елементи для огородження клумб в приватних або заміських будинках, для прикрашання алей в парках чи скверах і т.д. Також багато хто з наших клієнтів замовляє виготовлення напівсфер в якості ритуального огородження, для того щоб місце кругом пам’ятника виглядало по-особливому.

Наша компанія рада запропонувати вам виготовлення огороджень, стовбців та на півсфер з граніту з різноманітних порід каменю, з різним типом його обробки та за цілком доступними цінами. Телефонуйте нам прямо зараз.