Плитка скеля облицювальна, фасадна від виробника.

З давніх-давен натуральний камінь вважається одним з найбільш затребуваних матеріалів в будівництві. Одним з найпопулярніших матеріалів для облицювання внутрішньої і зовнішньої частини будівель став граніт. Унікальний зовнішній вигляд, хороші природні якості граніту заслужили прихильність як будівельників, так і дизайнерів.

Облицювальна плитка «скеля» – практично і надійно

Сфери застосування граніту дійсно широкі, включаючи виготовлення плитки для облицювання. Залежно від застосування, гранітну плитку та обробляють по-різному: гладка полірована і шорстка термооброблена плитка. Ще один вид плитки по праву вважається самим ексклюзивним – «плитка скеля» або рвана плитка. Даний вид плитки емітує нерівності природного каменю, розколи, створені природою. У порівнянні з іншими видами плитки, технологія виготовлення плитки «скеля» найбільш трудомістка і вимагає великої майстерності. Відповідно, ціна на таку плитку щодо вище, що цілком виправдано. З іншого боку, облицювальна плитка «скеля» також має різні види, в залежності від характеру обробки: колота з однієї або з двох сторін або підколоти по периметру. Підколи на плитці впливають на її рельєфність і опуклість. Таким чином, виразність різних видів плитки «скеля» може бути абсолютно різноманітної, що впливає і на ціноутворення. Укладання цього типу плитки не менш складний процес ніж виготовлення, через чималої ваги плитки. Монтаж плитки «скеля» нерідко має на увазі використання і розчину, і різних кріпильних матеріалів.

Міцна і довговічна гранітна фасадна плитка

Граніт неспроста називають «вічним каменем», оскільки показники його міцності і довговічності дуже високі. Крім того, граніт дивно добре проявляє себе при високих і низьких температурах, а також перепадах температури в різні пори року. Вологостійкість і стійкість до механічних пошкоджень – цінні якості граніту, які дозволяють його використовувати абсолютно повсюдно.

Де використовують плитку «скеля»?

Облицювальний камінь типу «скеля» використовується як обробний матеріал для фасадів, стін, огорож. Приватний будинок, державна установа і офіс будуть виглядати грандіозно і надійно, покриті рваними плиткою «скеля». Фасадна плитка «скеля» ідеально підійде для зовнішнього облицювання, підкреслюючи монументальність і величність.

Колота плитка «скеля» – естетика натурального каменю

Справжнім природним прикрасою Вашого будинку або ділянки стане гранітна плитка «скеля». Крім відповідних природних якостей граніту, завдяки яким він практично не втрачає свій зовнішній вигляд, гранітна плитка виглядає дійсно благородно. Застосування рваною плитки «скеля» можливо практично в будь-якому інтер’єрі і в будь-якому архітектурному спорудженні, адже краса і витонченість натурального каменю ніколи не втратить своєї актуальності і не вийде з моди. Любителям класичного дизайну неодмінно варто використовувати в своєму інтер’єрі саме гранітну плитку «скеля». Оздоблення фасадів або внутрішньої частини приміщення плиткою типу «скеля» надає приміщенню природну унікальність.

Вигідні та якісні послуги від компанії Granit Stone

Для виготовлення будь-яких виробів з граніту, ми вибираємо виключно якісний камінь, а також застосовуємо тільки сучасні методи обробки, що дозволяє створювати міцну і довговічну продукцію. Від невеликої гранітної плитки до монументальних ритуальних комплексів – ми контролюємо кожен етап роботи з каменем. Крім того, наші майстри створюють дійсно унікальні і художні вироби з натурального каменю, які стануть гордістю будь-якого приміщення або ландшафту на довгі роки. Крім турботи про якість і естетику нашої продукції, ми не забуваємо і про наших клієнтів, тому підтримка доступних цін на нашу продукцію – справа честі нашої компанії. До послуг нашої компанії також входить і монтаж виробів, від пам’ятників до плитки. Довговічність фасаду з натуральної гранітної плитки досягається не тільки якістю самого каменю, але і грамотністю його монтажу. Правильно і якісно закріплена гранітна плитка «скеля» гарантують те, що покриття прослужить ще багато років.