Гранітна плитка тротуарна, плитка

Не рідко під ногами на міській вулиці або на приватних ділянках, ми можемо побачити саме гранітну плитку. «Не дешево», «красиво» – думаємо ми, а ось фахівці неодмінно скажуть: «практично» і «надійно». Естетика класичних і сучасних стилів в дизайні приміщення, зовнішньої облицювання будинків і оформленні доріжок біля приватних будинків і міських вулиць за допомогою такого натурального матеріалу як граніт здатні перетворити буденність в справжню розкіш.

Унікальні властивості граніту в допомогу людині

Природні властивості граніту зробили цей матеріал чи не найпопулярнішим натуральним каменем для зовнішньої і внутрішньої обробки, а також створення унікальних високохудожніх виробів.

Сфери використання граніту дійсно різноманітні, що пов’язано з відмінними характеристиками цього каменю. Для виготовлення плитки для різних поверхонь не спроста багато хто вибирає саме граніт. Будучи не найдешевшим натуральним каменем, граніт більш ніж виправдовує свою використання. Стійкий до високих і низьких температур, а також практично не піддається корозії, граніт, як ніякий інший камінь, підходить для виготовлення тротуарної плитки, а також плитки для підлоги всередині приміщення. Ще одним відмінним властивістю практично всіх видів граніту є низький показник водопоглинання, що дуже актуально для тротуарної плитки, яка змушена терпіти сезонні опади і високу вологість повітря в різні пори року. До того ж, плитка з граніту відрізняється високою міцністю, а це безперечне достоїнство для плитки, яка щодня піддається механічним впливам. Гранітна тротуарна плитка, невибаглива в прибиранні і досить просто миється і чиститься.

Агресивні погодні умови і нещадна експлуатація практично не впливають на гранітну плитку. Крім того, довговічність – невід’ємна характеристика гранітної плитки. Правильно укладена гранітна плитка здатна прослужити понад 15 років. Отже, окупність і надійність цього виду плитки не піддається сумніву. Оптимальний вибір для укладання міських тротуарів і стежок на приватних територіях – гранітна плитка.

Гранітна плитка для вулиці і приміщення в Житомирі, Коростишеві та по Україні

Залежно від технології обробки, гранітна плитка має різну фактуру: плитка з полірованої гладкою поверхнею, яка, найчастіше використовується для внутрішньої частини приміщення; плитка з шорсткою, не слизькою, термобработанной поверхнею, яка підійде для відкритої місцевості і «рвана» плитка тротуарна (ціна на яку відносно вище) використовується для декорування.

Натуральний граніт в інтер’єрі та ландшафті

Натуральні матеріали в дизайні інтер’єру ніколи не вийдуть з моди. З року в рік стилістика Вашого житла може змінюватися, а гранітне облицювання стін і підлоги, доріжки будуть служити дуже довго. Гранітна плитка для підлоги, а також тротуарів і доріжок це не тільки практичне рішення, але і естетично виправдане. Оскільки граніт, це натуральний камінь, відтінків плитки існує безліч. Різноманіття кольорів і відтінків граніту різного родовища гарантують кожній плитці унікальність. Розміри, форми, а також поєднання різних відтінків плитки прекрасно доповнять ландшафт саду, міський вулиці або внутрішньої частини приміщення. Будь-яка кімната Вашого будинку, будь то кухня, ванна кімната, вітальня або коридор будуть виглядати розкішно і дорого. Крім того, гранітна плитка відмінно поєднується і з іншими природними матеріалами, такими як дерево, скло або метал. Гранітна плитка, застосовна в фасадних роботах, може навіть приховати нерівності поверхні і мати місце в будь-якій архітектурі.

Granit Stone – якісна гранітна плитка

Ціна на якісно оброблений граніт з першокласної сировини не може бути занадто низьким, але зробити гранітну плитку максимально доступною ми змогли. Рішення купити гранітну плитку – це вибір на користь якості, надійності, довговічності і краси. Питання тільки в тому, скільки коштує гранітна плитка? Вартість гранітної плитки визначається багатьма факторами зокрема якістю і родовищем самого каменю. У виготовленні плитки ми використовуємо виключно граніт високої міцності і хороші характеристики.