Якщо у вас виникло питання зателефонуйте нам або напишіть, ми відповімо на всі ваші запитання і домовимося про зустріч.

Адреса: м Житомир вул. Бялика, 10
ТЕЛЕФОН: +38 (050) 410-18-18
EMAIL: grand.pp@bk.ru

Сляби (сляби) з граніту

Термінологія в сфері каменеобробки часто не зрозуміла і специфічна для обивателя. З іншого боку, будучи звичайним покупцем виробів з натурального каменю, варто ознайомитися з певними термінами, щоб вибрати якісне готовий виріб. Підбираючи граніт або мармур для виготовлення, наприклад, стільниці, ви неодмінно зіткнетеся з таким поняттям як «слябів». Граніт або мармур, видобутий з кар’єру, не відразу перетворюється в стільницю або гранітну полку, а неодмінно проходить етап «слябів».

Що таке сляб з каменю?

Здобуті блоки натурального каменю виглядають не презентабельно, тому підлягають такими етапами обробки як: розпилювання та шліфування, так гранітні або мармурові блоки перетворюються в слябів (сляби). Гранітні слябів або слябів з мармуру – це своєрідна заготовка з певного виду натурального каменю, яка пізніше перетворюється в готовий виріб. Слябів з натурального каменю є великі плити, з яких в подальшому виготовляється різноманітна продукція з натурального каменю. Залежно від обробки, слябів можна надавати різну фактуру, наприклад, гладку або шорстку. Поліровані сляби з граніту частіше використовуються для вертикальної облицювання, а слябів з шорсткою поверхнею, завдяки своїм протиковзким властивостям, використовують для підлогових покриттів, східців. Виходячи з цілей застосування, гранітні і мармурові сляби можуть бути різної товщини.

Гранітні та мармурові сляби – сфери використання

Як уже згадувалося вище, кам’яний слябів, це, немов напівфабрикат для готового виробу. З слябів можна виготовляти таку продукцію як: підвіконня, стільниці, камінні полиці, оздоблювальні плити нестандартного розміру, перила, ритуальні вироби (меморіальні комплекси, елементи пам’ятників). Гранітні слябів часто можна зустріти в міських меморіалах і пам’ятниках. Слябів з граніту і мармуру відрізняються високою міцністю, хорошою площею, безшовністю і однорідністю структури, тому їх ефективно використовувати в якості облицювальних матеріалів. Зокрема, гранітні слябів є самим практичним рішенням для облицювання стін і підлоги в державних установах, оскільки практично не стираються і прості в збиранні, а також стійкі до механічних пошкоджень.

Натуральний камінь – поєднання краси і практичності

Не тільки вищезгадані якості слябів з граніту і мармуру беруться до уваги дизайнерами. Слябів з натурального каменю, такого як граніт і мармур, мають ще й унікальну кольорову гаму, що визначається родовищем каменю. Візерунок і забарвлення кожного слябів – це палітра, створена самою природою. Оригінальність відтінків слябів дозволяє створювати високохудожні вироби з натурального каменю. Не рідко гранітні і мармурові сляби володіють настільки неповторним забарвленням і візерунком, що надихають дизайнерів створювати настінні панно з натурального каменю. Хоч як би були мінливі модні тенденції в інтер’єрі, натуральний камінь ніколи не втратить актуальності. Крім того, натуральні матеріали в зовнішній або внутрішній обробці будинку або офісу гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр, як класичний, так і сучасний.

Віддавайте перевагу натуральному каменю

Крім витонченості та ексклюзивності, натуральний камінь має низку якостей, які непорівнянні ні з одним іншим природним або штучним матеріалом. Хороші показники міцності мармуру і особливо граніту ставлять ці матеріали на перше місце в будівництві і обробці приміщення. Стійкість до перепадів температури, стійкість до високих і низьких температур – показник практичності граніту. Незважаючи на відносно високу вартість, граніт і мармур прослужать дійсно довго, і він не зноситься і не змінюючи первинний зовнішній вигляд.

Де купити гранітні слябів є?

Для того, щоб виріб з граніту виправдало вкладені кошти і прослужило по-справжньому довго, необхідно брати за основу дійсно якісний слябів. Купити якісні та доступні слябів з такого цінного натурального каменю як граніт або мармур можна у нас на сайті. Ми завжди раді новим і постійним клієнтам.