Стільниці з граніту, мармуру, габро на замовлення

Компанія Granit Stone спеціалізується на виготовленні виробів з граніту: підвіконнь, фасадів, сходів, камінів, бруківки, слябів, плитки, пам’ятників і стільниць. Особливо ми пишаємося стільницями, які виготовляємо з натурального каменю (граніту та мармуру) місцевих і іноземних родовищ. Кухонні стільниці, виконані з граніту або мармуру стали настільки популярними серед споживачів не тільки завдяки своїй високій міцності і довговічності, але і завдяки багатству своєї фактури, яка відмінно вписується в будь-які стильові рішення.
За роки роботи нашої компанії, ми відточили свою майстерність і вміємо створювати неповторні і високоякісні стільниці з натурального каменю. Пріоритетами у виготовленні виробів з каменю для нас завжди залишається найвища якість і персональний підхід до кожного клієнта. А новітнє обладнання дозволяє нам виготовляти кухонні стільниці або будь-які інші вироби в максимально короткий термін. Вічна робоча поверхня – це кухонні стільниці з натурального каменю.
Стільниці з мармуру або граніту в інтер’єрі кухні стають з кожним роком все більш затребуваними. Це й не дивно, адже стільниці з натурального каменю лише на перший погляд можуть здатися дорогими. У доцільності установки на кухні або в їдальні такої стільниці ви переконаєтеся відразу ж, як тільки почнете готувати, нарізати, відбивати і творити на такій поверхні. Вас не залишить байдужим і стійкість цих виробів до вологи, жиру чи до будь-яких інших видів забруднень, які часто зустрічаються на кухні.

Стільниці з граніту

Весь світ вже визнав той факт, що кухонна стільниця з граніту – це символ не тільки престижу, але і гарантія якості на століття. Жоден матеріал по своїй довговічності не може зрівнятися з гранітом, а стільниця, виконана з граніту – це, безумовно, королева кухні. Завдяки кухонній стільниці з каменю можна кардинально змінити та прикрасити навіть скромний інтер’єр , перетворити кухню на місце затишку і краси. Широка гамма кольорів дозволяє підібрати гранітні плити на будь-який смак.

Стільниці з мармуру

Також наша компанія може виготовити кухонну стільницю з мармуру. Кількість споживачів, які надають перевагу виробам з натурального мармуру, постійно збільшується. Такий зріст популярності підтверджує практичність і надійність цього матеріалу. Незважаючи на свою універсальність, при виготовленні стільниць з мармуру слід враховувати деякі моменти.Так, наприклад, якщо планується установка стільниці у ванну кімнату або на кухню, то поверхня обов’язково повинна бути відполірована щоб не допустити проникнення вологи в структуру мармуру. Кухонні стільниці з мармуру – це дійсно незамінна частина інтер’єру кухні, яка при правильному догляді прослужить десятки років. Використання в інтер’єрі будинку, магазину, квартири або офісу виробів з мармуру і граніту відмінно підкреслюватиме вишуканий смак свого господаря.