Сходи та драбини з граніту і мармуру

Сходи, що ведуть до входу Вашого будинку або офісу – це своєрідна візитна картка Вашої оселі чи бізнесу. Сходи з натурального каменю вдало підкреслить статус і рівень добробуту. Дозвольте собі розкішну гранітну або мармурову сходи нагору, до фінансового і сімейного благополуччя.

 

Практичні і надійні щаблі з натурального каменю

Сходи з граніту або мармуру – це практичне капіталовкладення. Натуральний камінь – гарантія того, що виготовлені з нього вироби прослужать значна кількість років, не змінивши вишуканий зовнішній вигляд. Цей факт пояснюється природними властивостями натуральної породи. Сходи з натурального каменю – це не тільки ознака достатку, а й практичне рішення. Гранітні або мармурові сходи практично не піддаються температурним впливів. У випадку зі ступенями, що знаходяться на вулиці, важливо, щоб сходи добре переносила холод і спеку. Механічні ушкодження, також майже не страшні таких матеріалів як граніт або мармур. Крім того, кам’яні сходи з цих порід каменю легко миються або чистяться від забруднень. Всі ці достоїнства натурального каменю складно переоцінити, також, як і знайти більш практичний і відповідний матеріал для облицювання ступенів. Будь то ступені гранітні або мармурові, Ви ніколи не пошкодуєте про витрачені кошти, адже з якістю і красою натурального каменю складно зрівнятися.

 

Крім природних якостей, обробка граніту під ступені робить цей матеріал і максимально безпечним. Нанесення протиковзких смуг (різної ширини і кількості) і термічна обробка – вірний спосіб захистити ступені від ковзання. Також, гранітні сходи можуть бути цільними і накладними. Цілісні ступені вважаються більш міцними і встановлюються в місцях великого скупчення людей, накладні гранітні сходи монтуються поверх готових цегляних або бетонних ступенів і коштують дешевше.

 

Сходи з граніту і мармуру – гармонія природного кольору

Цінність натурального каменю на піддається сумніву ось уже кілька тисяч років. В умовах розвитку сфери будівельних матеріалів, натуральний камінь не відійшов на другий план, і це пояснюється не тільки його відмінними властивостями, але і красою. Сходи з мармуру або граніту – це справжня окраса Вашого будинку. Сходи з каменю впишуться в будь-який сучасний дизайн. Завдяки широкій колірній гамі і різноманітною фактурою, граніт і мармур поєднуються і з іншими натуральними матеріалами, наприклад, актуально і сучасно виглядатимуть гранітні сходи з паркетом з натурального дерева. М’які і благородні відтінки мармурових ступенів підкреслять класичні стилі в інтер’єрі.

 

Де вигідно купити сходи з граніту?

Ціна на вироби з граніту або мармуру, включаючи і облицювальні матеріали – щодо вище, ніж на штучний камінь. Цей факт обумовлений родовищем каменю, а також майстерністю обробки. Граніт для ступенів, який ми використовуємо, відрізняється високою міцністю і якістю. Виготовлення ступенів з граніту або мармуру виконується висококласними професіоналами на сучасному обладнанні. Незважаючи на високу якість нашої продукції, Granit Stone зберігає цінник на рівні «доступності».